Seznam výherců 2016
Velká kniha křížovek
Výherci VKK 1/16
Výhra 5 000,-Kč: Hedvika Nácovská, Šěpánkovice.
Výhra 3 000,-Kč: Lenka Staníčková, Koloveč.
Výhra 2 000,-Kč: .Jana Štěrbová, Ivančice.
Výhra 1 000,-Kč: Vilemína Brzobohatá, Hrušovany u Brna.
Dvě výhry po 500,-Kč: Bohuslava Dostálová, Nový Jičín; Mirka Dašková, Staré Město p.S. .
Dvacet výher po 200,-Kč: Klaudia Pacerová, Drahovce; Zdeněk Halamíček , Kopřivnice; Miloslav Šašek, Teplice; Antonín Vacek, Česká Kamenice; Josef Dvořák, Rožnov p.R.; Eva Papaová, Ústí n.L.; Alena Hoffmanova, Mšené – Lázně; Bedřich Rambousek, Ždánice; Jaromír Pár, Zastávka u Brna; Vladimír Klokočník, Budišov.n.B.; Milena Hromasová, Železný Brod; Alois Sovadina, Holešov; Marie Makovcová, Postupice; Marie Camrdová, Deštná; Pavel Šolc, Hradec Králové; Kamila Maluchová, Krmelín; Miloš Brzák, Sušice; Václava Fojtová, Soběslav; Pavla Poledníková, Plasy; Karel Procházka, Volary.
Velká kniha osmisměrek
Výherci VKO 1/16
Výhra 5 000,-Kč: manželé Brabášovi, Vsetín .
Výhra 3 000,-Kč: Helena Špicová, Ivanovice na Hané.
Výhra 2 000,-Kč: Bedřich Rambousek, Ždánice.
Výhra 1 000,-Kč: Luboš Karas, Rakovník.
Dvě výhry po 500,-Kč: Dagmar Janků, Braňany; Lenka Praunspergerová, Odry.
Dvacet výher po 200,-Kč: Miloslava Mládková, Svratouch; Jitka Kubíčková, Bohuňovice; Marie Havlíčková, Liběchov; Ludmila Novotná, Praha; Štěpánka Bernardová,Český Dub; Miloslava Nováková, Most; Anna Šerá, Karviná; Marie Dvořákolvá, Sedlčany; Milada Holcová, Jesenný; Libuše Božičková, Brno; Renata Rozínková, Náchod; Marie Dostálová, Měrovice; Pavel Lorenc, Hradec Králové; Klára Hájková, Brno; Věra Pazderová, Uničo; Marie Kostelecká, Rouchovany; Jana Medzayová, Bělá p.B:; Ladislav Matějec, Turnov; Ján Hančin, Košice; Eva Postová, Praha.
Velká kniha pro malé luštitele
Výherci VKL léto 2016
Tablet: Jiří Povýšil, Velké Popovice. - MP4: Denisa Svitáková, Česká Lípa. - Mobilní telefon: Markéta Caletková, Vrbátky. - Kulečník: Lukáš Karpál, Přerov. - Stavebnice Myčka: Pavel Jedlička, Stěbořice. - Robot: Lukáš Holý, České Budějovice. - Kolébka pro panenky: Julie Suchá, Hýskov. - Společenská hra: Sourozenci Jelínkovi, Benešov. - Fotbal: Matěj Tříska, Kašperské Hory. - Stavebnice Robot: Adam Koutný, Žďár nad Sázavou. - Stavebnice Auto: František Kolář, Chrudim. - Fairyland stavebnice: Andrea Semotjuková. Liberec. - Fairyland stavebnice: Eliška Keplová, Toužim. - Panenka: Veronika Kučerová, Rumburk. - Kuchyňka: Nela Kuráňová, Jablůnka. - Mimino: Lucie Jahodová, Bílovice. - Tank: Standa Bradáč, Měřín. - Kasa: Veronika Charvátová, Praha.
Číselné křížovky
Výherci ČK 12
Výhra 2 000,- Kč: Hela Čičáková, Přeštice.
Výhra 1 000,- Kč: Eva Pešková, Brno.
Dvě výhry po 500,- Kč: Marcela Burianová, Kuklík; Marie Barsová, Čísovice.
Deset výher po 200,- Kč: Helena Copová, Praha; Marie Svobodová, Hostěradice; Jana Smržová, Praha; Jiřina Varmužová, Mikulov; Jaroslava Ropková, Choceň; Jarmila Dlouhá, Kyjov; Naďa Ivanková, Klášterec nad Ohří; Sylvia Matušková, Opava; Marie Kotousová, Bruntál; Olga Ševčíková, Bohumín.
Výherci ČK 11
Výhra 2 000,- Kč: Anna Ondráčková, Opava.
Výhra 1 000,- Kč: Jitka Čiháková, Rakovník.
Dvě výhry po 500,- Kč: Marie Kotousová, Bruntál; Pavel Daněček, Uherský Brod.
Deset výher po 200,- Kč: Vlasta Sysalová, Ovčáry u Kolína; Bohuslav Zelenka, Břidličná; Helena Machková, Chroustovice; Jaromír Hél, Loštice; Dagmar Pavelková, Brumov-Bylnice; Doubravka Králová, Moravská Nová Ves; Marie Samsonková, Zábřeh; Dagmar Boháčková, Praha; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice; Růženka Fojtíková, Praha.
Výherci ČK 10/2016
Výhra 2 000,- Kč: Josef Kopička, Praha.
Výhra 1 000,- Kč: Květoslav Mloušek, Brno.
Dvě výhry po 500,- Kč: Bohuslav Zelenka, Břidličná; Lubomír Blechta, Olomouc.
Deset výher po 200,- Kč: Marie Příhodová, Praha; Olga Pejchalová, Žďár nad Sázavou; Irena Resselová, Frýdlant; Alena Havránková, Kněževes; Jana Šprtová, Kyjov; Alena Kalistová, Zbiroh; Marie Daněčková, Uherský Brod; Helena Machková, Poděčely; Eva Bartošková, Kunštát; Danka Pudišová, Ružomberok.
Výherci ČK 9/16
Výhra 2 000,-Kč: Stanislav Titěra, Čáslav.
Výhra 1 000,-Kč: Dagmar Janů, Braňany.
Dvě výhry po 500,-Kč: Ludmila Klimková, Kostelec u Kyjova; Vladimír Krajzinger, Olomouc.
Deset výher po 200,-Kč: Ondřej Rádek, Ostrava; Josef Žáček, Praha; Eva Pecnová, Praha; Jindřiška Slezáková, Krnov; Alena Kalistová, Zbiroh; Alena Gundackerová, Prostějov; Josef Smejkal, Velké Meziříčí; Zdenka Králíčková, Karviná; Miroslava Felisová, Nýřany; Jindra Tomigová, Rožnov pod Radhoštěm.
Výherci SMS soutěže:
500,-Kč: Eva Semberová, Liberec, Karla Kučerová, Ostrava, Petr Nový, Brno, Jana Petrová, České Budějovice.
Výherci ČK 8/16
Výhra 2 000,-Kč: Marie Křivánková, Moravské Budějovice.
Výhra 1 000,-Kč: Václav Hlavsa, Třebenice.
Dvě výhry po 500,-Kč: Eliška Šipová, Rožmitál pod Třemšínem; Ludmila Klimková, Kostelec u Kyjova.
Deset výher po 200,-Kč: Jaroslava Blažková, Vimperk; Vavřinec Cvrkal, Olešnice; Vinko Šída, Příšovice; Dagmar Boháčková, Praha; Eva Šustrová, Kunštát na Moravě; Věra Faustmannová, Vladislav; Miloš Magerčiak, Karviná; Jana Šteflová, Havířov; Marie Trnečková, Bojkovice; Vladislav Průša, Úpice.
Výherci ČK 7/2016
Výhra 2 000,-Kč: Vlasta Urbánková, Přísnotice.
Výhra 1 000,-Kč: Jana Rožková, Praha.
Dvě výhry po 500,-Kč: Libuše Straková, Liberec; Marie Holá, Soběslav.
Deset výher po 200,-Kč: Eva Šmídová, Blansko; Jana Smržová, Praha; Jiřina Pijáčková, Drslavice; Božena Polčáková, Zaječi; Marta Pítrová, Kopřivnice; Martina Balounová, Hořice; Lada Pešlová, Stachy; Dita Doležalová, Náchod; Petr Pelikán, Habrovany; Zdenka Šustková, Brno.
.
Výherci SMS soutěže.
500,- Kč vyhrávají: Pavla Poledníková, Plasy; Rudolf Kolář, Bruntál; Františka Mařáková, Třebíč; Růžena Nosková, Praha.
Výherci ČK 6/16
Výhra 2 000,-Kč: Roman Droběna, Soběsuky.
Výhra 1 000,-Kč: Zdeněk Jindřišek, Jablonec nad Jizerou.
Dvě výhry po 500,-Kč: Něhoslava Krejčová, Trutnov; Alois Řepa, Kroměříž.
Deset výher po 200,-Kč: Martina Čechová, Lubnice; Silvie Dornová, Opava; Vladimír Borůvka, Červený Kostelec; Květoslava Hnízdová, Turnov; František Šmahel, Višňové; Marcela Mikšová, Brumov-Bylnice; Juraj Pavlík, Snina; Martina Balounová, Hořice; Irena Mikešová, Kroměříž; Oldřich Poláček, Havířov.
Výherci ČK 5/16
Výhra 2 000,-Kč: Ludmila Dvořáková, Humpolec.
Výhra 1 000,-Kč: Růžena Kutláková, Břidličná.
Dvě výhry po 500,-Kč: Kamil Jedlička, Libštát; Marie Zelinková, Horní Němčí.
Deset výher po 200,-Kč: Jindřiška Staňková, Praha; Milada Nováková, Kladno; Jarmila Kremzová, Nemotice; Lída Kličková, Osík u Litomyšle; Petr Šimek, Blatná; Alena Vacková, Hradec Králové; Anna Ondráčková, Opava; Gabriela Domalewská, Rakovník; Oldřich Gorgol, Praha; Anna Dunová, Nové Zámky.
4/2016
Výhra 2 000,- Kč: Simona Hoferková, Blansko.
Výhra 1 000,- Kč: Zdeněk Tovara, Kraslice.
Dvě výhry po 500,- Kč: Alena Bindrová, Praha; Antonín Antek, Horní Slavkov.
Deset výher po 200,- Kč: Jiří Lacina, Šenov; Eva Klodová, Český Těšín; Marie Nováková, Kroměříž; Marie Semelová, Uherský Brod; Magdalena Průšová, Praha; Hana Cvrkalová, Brno; Marie Srbecká, Chrudim; Dana Mančíková, Hodonín; Jana Smržová, Praha; Josef Žáček, Praha.
3/2016
Výhra 2 000,-Kč: Vlasta Gálová, Ostrožská Lhota.
Výhra 1 000,-Kč: Josef Tajovský, Litomyšl.
Dvě výhry po 500,-Kč: Stanislav Žádník, Ořechov; Olga Kozczová, Karviná.
Deset výher po 200,-Kč: Oldřiška Řehová, Morkovice; Věra Zelenková, Břidličná; Václav Hlavsa, Třebenice; Olga Makalová, Praha; Věra Rampulová, Ostrava; Gabriela Domalenská, Rakovník; Naděžda Zatloukalová, Jesenec; Anna Ondráčková, Opava; Danka Pudišová, Ružomberok; Dana Vrabcová, Zašová.
2/2016
Výhra 2 000,-Kč: Petr Havlík, Tachov.
Výhra 1 000,-Kč: Vlasta Holubová, Sokolov.
Dvě výhry po 500,-Kč: Jindřiška Staňková, Praha; Marie Havlíková, Novosedly.
Deset výher po 200,-Kč: Vlasta Masařová, Milešovice; Petr Pelikán, Habrovany; Jana Daňková, Bzenec; Milena Wolmutová, Plzeň; Jaroslava Holubová, Kladno; Eva Hoďáková, Doubrava; Naďa Ivanková, Klášterec nad Ohří; Božena Rákošová, Tulčík; Jiří Krumbholz, Jiřetín; Alena Bindrová, Praha.
1/2016
Výhra 2 000,-Kč: Marie Šperková, Telč.
Výhra 1 000,-Kč: Zdeněk Kristin, Břevenec.
Dvě výhry po 500,-Kč: PhDr. Květoslava Hnízdová, Turnov; Jarmila Dvořáková, Lázně Bělohrad.
Deset výher po 200,-Kč: Eliška Rutkovská, Turnov; Karel Stuchlík, Vodňany; Jan Gabauer, Vimperk; Josef Ševčák, Křiby; Marie Kapečková, Nová Role; Ivona Lacinová, Nový Jičín; Jaroslava Havlová, Nové Strašecí; Miroslav Kučera, Litomyšl; Iva Bittnerová, Třeboň; Jana Poštová, Kladno.
Kniha osmisměrek
Výherci KO 12
Výhra 3 000,- Kč: Marie Patíková, Prostějov.
Výhra 2 000,- Kč: Milka Podhradská, Lhotka.
Výhra 1 000,- Kč: Milan Klívar, Karviná.
Dvě výhry po 500,- Kč: Iva Němcová, Kašperské Hory; Štěpánka Motyková, Oldřichovice.
Patnáct výher po 200,- Kč: Milena Štanglová, Trhové Sviny; Libuše Martínková, Opava; Eva Truncová, Brno; Marie Zezulová, Mihoukovice; Jaroslava Vebrová, Olomouc; Pavel Sušil, Nový Hrozenkov; Zdeňka Španihelová, Čeladná; Antonín Opluštil, Čejkovice; Štěpánka Bernardová, Český Dub; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav; Jarmila Jurásková, Humpolec; Milada Zahnová, Rakovník; Miloš Bínek, Prachatice; Eva Mácalová, Trutnov; Věra Vančurová, Nýřany.
Výherci KO 11/2016
Výhra 3 000,- Kč: Anděla Olejníková, Bučovice.
Výhra 2 000,- Kč: František Řehák, Frýdek-Místek.
Výhra 1 000,- Kč: Josef Gregorovič, Polička.
Dvě výhry po 500,- Kč: Oldřich Obst, Praha; Ludmila Pánková, Nový Bor.
Patnáct výher po 200,- Kč: Lukáš Hrdina, Hodslavice; Petr Mareš, Vratimov; Miroslav Vrábel, Košice; Maryša Loudová, Stěžery; Jan Nastoupil, Jablonné nad Orlicí; Ivo Halečka, Boskovice; Alena Koldová, Prostějov; Emilie Holášková, Libhošť; Jaroslava Hrstková, Varnsdorf; Míla Brunclíková, Zbraslavice; Jarmila Krkošková, Čermná nad Orlicí; Vlasta Nováková, Praha; Jan Novák, Železný Brod; Hana Anýžová, Žebrák; Hana Lukešová, Praha.
Výherci KO 10/2016
Výhra 3 000,- Kč: Stanislav Švadlenka, Rynholec.
Výhra 2 000,- Kč: Eva Truncová, Brno.
Výhra 1 000,- Kč: Marta Čechová, Frýdek-Místek.
Dvě výhry po 500,- Kč: Livie Cigániková, Bratislava; Ludmila Chovancová, Opava.
Patnáct výher po 200,- Kč: Milena Štanglová, Trhové Sviny; Eva Valová, Sokolov; Vladimíra Chromíková, Vlčice; Dana Šebková, Adamov; Helena Hlubinková, Haňovice; Ana Scerbanschi, Liberec; Marie Navrátilová, Ivanovice; Jarmila Jurásková, Humpolec; Růženka Fojtíková, Praha; Stanislav Běták, Vsetín; Pavel Sušil, Nový Hrozenkov; Anežka Bednářová, Uherský Brod; Růžena Kramerová, Koloveč; Jarmila Lipowská, Petřvald; Danuše Krobotová, Rovensko.
Výherci KO 9/2016
Výhra 3 000,- Kč: Drahoslava Bábíčková, Chomutov.
Výhra 2 000,- Kč: Jarmila Zapletalová, Prostějov.
Výhra 1 000,- Kč: Jarmila Berousková, Zubří.
Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Vančurová, Nýřany; Iva Hrdinová, Česká Třebová.
Patnáct výher po 200,- Kč: Anna Staňková, Jaroměř; Marta Štolfová, Kojetín; Iva Němcová, Kašperské hory; Hana Cepková, Rokytnice; Ivana Poláčková, Otvovice; Jana Szlachtová, Český Těšín; Petr Mareš, Vratimov; Mária Václavská, Postřelmov; Růžena Čechová, Kolšov; Jana Pánková, Rohovládova Bělá; František Sazama, Podsedky; Karel Kompánek, Nová Role; Marie Jašková, Kopřivnice; Irena Schlucková, Nýřany; Jaroslav Vítek, Mladá Boleslav.
Výhra 500,-Kč: Daniel Nevrlý, Frýdek-Místek; Naďa Vichová, Teplice; Jana Kubáčková, Kroměříž; Zuzana Nováková, Praha.
Výeherci KO 8/16
Výhra 3 000,- Kč: Milada Zeťková, Žopy.
Výhra 2 000,- Kč: Roman Čermák, Otvovice.
Výhra 1 000,- Kč: Jarmila Krkošková, Čermná.
Dvě výhry po 500,- Kč: Věra KoláVýherciřová, Český Krumlov; Dana Prášilová, Prostějov.
Patnáct výher po 200,- Kč: Mária Laurincová, Červený Hrádok; Hana Anýžová, Žebrák; Blažena Kozáková, Praha; Věra Vančurová, Nýřany; Věra Novotná, Louňovice; Marie Havlíčková, Liběchov; Marie Řeháková, Baška; Zdeněk Veselý, Děčín; Jaroslava Žižková, Liberec; Alois Soukup, Liteň; Marie Navrátilová, Ivanovice; Milena, Matějková, Olomouc; Pavel Sušil, Nový Hrozenkov; Nikol Komanová, Podbořany; Irena Hoffmanová, Žlutice.
Výherci KO 7/16
Výhra 3 000,- Kč: Marie Škarková, Ženklava.
Výhra 2 000,- Kč: Petr Gojtka, Rožnov pod Radhoštěm.
Výhra 1 000,- Kč: Dagmar Štykarová, Brno.
Dvě výhry po 500,- Kč: Jaroslava Lopatová, Líně, Božena Líbalová, Teplá.
Patnáct výher po 200,- Kč: Žaneta Hubáčková, Frýdek-Místek; Radmila Žitníková, Vřesina u Bílovce; Stanislava Moravová, Nejdek; Lenka Mráková, Hodonín; Zdeněk Svatý, Poniklá; Milada Tvrdá, Ostrov; Marta Briknerová, Praha; Radoslav Jankových, Hrušovany; Vladimír Pilný, Kameničky; Ludmila Pánková, Nový Bor; Václav Macíček, Nový Jičín; Václava Vaňková, Úštěk; Josef Pupík, Uherské Hradiště; Vlasta Kubánková, Mikulov; Anna Kanásová, Košice.
Výherci SMS soutěže
500,-Kč vyhrávají: Jana Štrasmajrová, Roudnice nad Labem; Heda Klementová, Klobouky u Brna; Jana Pítrová, Olomouc; Jan Novák, Písek.
Výherci KO 6/16
Výhra 3 000,- Kč: Libuše Krejčová, Hořice.
Výhra 2 000,- Kč: Věra Šachová, Radíč.
Výhra 1 000,- Kč: Monika Vítková, Hlinsko.
Dvě výhry po 500,- Kč: Růžena Kramerová, Strýčkovice; Irena Motyková, Třinec.
Patnáct výher po 200,- Kč: Jiří Tobrman, Plzeň; Bedřiška Kučerová, Teplice; Helena Němcová, Žeravice; Věra Brussová, Soběsuky; Václavka Piklová, Planá u Mariánských Lázní; Bohuslav Koblík, Háj ve Slezsku; Marta Machýčková, Hodonín; Věra Nečasová, Litvínov; Věra Kovářová, Praha; Václav Černý, Litoměřice; Stanislav Říha, Moravské Budějovice; Eva Truncová, Brno; Gabriela Domalewská, Rakovník; Vladimíra Stará, Vysoké Veselí; Viera Lacková, Banská Bystrica.
Výherci KO 5/16
Výhra 3 000,- Kč: Kateřina Fleischerová, Ostrava.
Výhra 2 000,- Kč: Antonín Štych, Černotín.
Výhra 1 000,- Kč: Iveta Keřtová, Staňkov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Zdeněk Svatý, Poniklá; Ludmila Pánková, Nový Bor.
Patnáct výher po 200,- Kč: Magda Michalíková, Ludgeřovice; Maryša Loudová, Stěžery; Soňa Stehnová, Jaroměř; Božena Dostálová, Hodonín; Olga Slavíková, Modřice; Josef Pupík, Uherské Hradiště; Josef Pech, Blansko; Alena Přibylová, Boskovice; Daniel Nevrlý, Frýdek-Místek; Radek Hrabovský, Bartošovice; Marta Briknerová, Praha; Alena Sváčková, Úvalno; Jana Sedláčková, Holešov; Ladislav Horák, Příšovice; Bernadeta Boková, Košice.
4/2016
Výhra 3 000,- Kč: František Sazama, Podsedky.
Výhra 2 000,- Kč: Hana Trynerová, Zlín.
Výhra 1 000,- Kč: Josef Pech, Blansko.
Dvě výhry po 500,- Kč: Matylda Slabá, Zábrdovice; Zdenka Ptáčková, Hradec Králové.
Patnáct výher po 200,- Kč: Dana Kuchtíčková, Drnovice; Marie Zemanová, Bořkovice; Marta Klevarová, Jakubčovice; Alexandra Cihlářová, Blansko; Mária Ponkrácová, Mariánské Lázně; Věra Havelková, Střížovice; Miroslav Ďopan, Beňov; Lukáš Hrdina, Hodslavice; Josef Klemš, Zvole; Klaudia Pacerová, Drahovce; Eva Rozsypalová, Nižbor; Květa Bělčíková, Hrubá Vrbka; Anežka Strnadová, Kopřivnice; Jana Štrasmajrová, Roudnice nad Labem; Helena Hošková, Uherský Brod.
3/2016
Výhra 3 000,- Kč: Petr Slavíček, Podsedky.
Výhra 2 000,- Kč: Margaritka Koutná, Přerov.
Výhra 1 000,- Kč: Iva Němcová, Kašperské Hory.
Dvě výhry po 500,- Kč: Emília Václaviková, Žilina; Blanka Sadská, Humpolec.
Patnáct výher po 200,- Kč: Maryša Loudová, Stěžery; Jarmila Orálková, Bohumín; Marie Hruboňová, Ostrava; Josef Vítek, Dražice; Jiřina Štěpánková, Slatina; Hana Jančurová, Žlutice; Dana Prášilová, Prostějov; Jana Gojtková, Orlová; Josef Křenek, Valašské Meziříčí; Anna Paroubková, Všeruby; Božena Líbalová, Teplá; Anna Antoniová, Odolena Voda; Donuta Chudějová, Bystřice pod Hostýnem; Jarmila Jurásková, Humpolec; Antonín Štych, Černotín.
2/2016
Výhra 3 000,- Kč: Nikol Mojdlová, Ostrov.
Výhra 2 000,- Kč: Jana Brabcová, Plzeň.
Výhra 1 000,- Kč: Eva Valová, Sokolov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Antonín Štych, Černotín; Viera Lacková, Bánská Bystrica.
Patnáct výher po 200,- Kč: Karel Peřina, Dačice; Terezie Táchová, Hluboká nad Vltavou; Anežka Náhlíková, Bílá Voda; Bohumil Zelinka, Bílina; Bohuslav Hoblík, Háj ve Slezsku; Václava Ulčáková, Karviná; Jarmila Fischerová, Praha; Jarmila Krkošková, Čermná; Naďa Víchová, Teplice; Ladislav Němec, Krupka; Jana Kůdelová, Uherský Brod; Michaela Koppová, Sušice; Luboš Kuběna, Frenštát pod Radhoštěm; Miroslava Sýkorová, Zašová; Věra Mitáčková, Slavkov.
1/2016
Výhra 3 000,- Kč: Věroslava Lysková, Návsí.
Výhra 2 000,- Kč: Štěpánka Motyková, Oldřichovice.
Výhra 1 000,- Kč: Jaroslav Miler, Karviná.
Dvě výhry po 500,- Kč: Terezie Jarošková, Hlučín; Mária Václavská, Postřelmov.
Patnáct výher po 200,- Kč: Anna Antoniová, Odolena Voda; Milan Klívar, Karviná; Aelnut Štys, Žatec; Alena Bošková, Frýdek-Místek; Vladimír Pilný, Kameničky; Eliška Hynková, Velké Karlovice; Anežka Strnadová, Kopřivnice; Eva Ticháčková, Praha; Eva Chaloupková, Sedlčany; Dana Šebková, Adamov; Libuše Liparová, Blatnice; Věra Čanecká, Hošťálkovy; Alena Sváčková, Úvalno; Ludmila Červenková, Zlín; Eva Bohumelová, Detva.
Rodinné osmisměrky
Výherci RO 12
Výhra 1 000,- Kč: Bohuslav Topič, Přerov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Stanislav Bukovec, Hlučín; Božena Líbalová, Teplá.
Patnáct výher po 200,- Kč: Eva Schweinerová, Domažlice; Vlastimil Láník, Unhošť; Marie Holbová, Nedašov; Alexander Havlík, Mariánské Lázně; Marta Sodomková, Jilemnice; Hana Tomášová, Radvanice; Zdeňka Florová, Buchlovice; Josef Bóga, Dynín; Hedvika Jarošová, Darkovice; Marie Pintová, Krásná Lípa; Jiřina Pecháčková, Karviná; Zdeněk Holota, Chýnov; Miloslav Hladík, Ráztely; Zdeňka Dolinková, Kojetín; Otto Kantor, Třinec.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,- Kč: Michaela Abrahámová, Louny; Jiří Kratochvíl, Plumlov; Vladimír Jenčke, Šumperk; Danek Matěja, Straník; Natálka Zajíčková, Uherský Brod; Zuzana Pappová, Horní Moštěnice; Antonín Holub, Kladno; Kristýna Červenková, Zlín; Lenka Smolíková, Znojmo; Petra Zmeková, Brno.
Výhra 1 000,- Kč: Marie Hlavenková, Břeclav.
Dvě výhry po 500,- Kč: Bedřiška Kučerová, Teplice; David Hána, Plzeň.
Patnáct výher po 200,- Kč: Helene Hora, Roztoky u Prahy; Anna Fišerová, Praha; Jana Stýblová, Brandýs nad Labem; Jiřina Pecháčková, Karviná; Vojtěch Stejskal, Telnice; František Kudela, Zlaté Hory; Leona Temjaková, Plzeň; Ondrej Dzurňak, Mladá Boleslav; Antonín Pokorný, Boskovice; Helena Plocková, Ústí nad Labem; Marie Kobelková, Kuřim; Miroslav Kubíček, Slatina; Jana Štěrbová, Praha; Šárka Šrámková, Plzeň; Anastázia Vavrečanová, Lhota.
Deset výher po 100,- Kč: Magdalena Průšová, Praha; Michal Čáp, Višňové; Jaroslav Kubánek, Mikulov; Jaroslav Doležal, Třebíč; Daniel Matěja, Straník; Tomáš Červenka, Zlín; Vendula Habrová, Soběšovice; Michaela Čačová, Ostrava; Daniel Hariš, Zlaté Hory; Jakub Muras, Frýdlant nad Ostravicí.
Výherci RO 10/2016
Výhra 1 000,- Kč: Mgr. Marie Netoličková, Valašské Meziříčí.
Dvě výhry po 500,- Kč: Hana Jančurová, Žlutice; Alena Zítková, Mochtín.
Patnáct výher po 200,- Kč: Lukáš Rada, Palkovice; Věra Sodomková, Pustá Kamenice; Jitka Vránková, Horšice; Marie Hellingerová, Dolní Podluží; Jan Voráč, Volary; Věra Komzáková, České Budějovice; Milada Mavropulosová, Slezské Rudoltice; Jiří Pavlovský, Kroměříž; Zdenka Přibylová, Prostějov; Ivana Jouklová, Skuteč; Otakar Ježek, Litvínov; Daniel Tunys, Jeseník; Růžena Gallová, Ostrava; Hana Lisá, Jiřín; Ladislav Matějec, Turnov.
Deset výher po 100,- Kč: Radka Bláhová, Most; Jan Herák, Mořice; Jakub Jasný, Vidče; David Bossanyi, Neratovice; David Žák, Brno; Tereza Otáhalová, Třebelovice; Vratislav Hlaváček, Šternberk; Jiří Halmel, Mníšek pod Brdy; Barbora Bartoníčková, Jičín; Jakub Muras, Frýdlant nad Ostravicí.
Výherci RO 9/16
Výhra 1 000,- Kč: Dagmar Starková, Havířov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Markéta Matějová, Straník; Anna Pátková, Přerov.
Patnáct výher po 200,- Kč: Ladislav Horák, Příšovice; Karla Netolická, Chrudim; Marie Kalátová, Teplice; Jiří Dostál, Hlinsko; Olga Trnečková, Otaslavice; Marcela Papežová, Valašské Klobouky; Marie Jašíčková, Olomouc; Rudolf Kolář, Bruntál; Ludmila Vařáková, Otrokovice; Markéta Mejzlíková, Vnorovy; Jana Sedláčková, Holešov; Eva Jíšová, Bystřice; Věra Schestagová, Skalná; Libuše Fendrichová, Jaroměř; Emil Herzog, Kolín.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,- Kč: Tereza Staňková, Šumperk; Daniel Hrdina, Česká Třebová, Petr Charvát, Vrchoslavice; Pavel Zelený, Poříčí nad Sázavou; Ondřej Cepek, Rokytnice; Anna Tomiczková, Český Těšín; Kryštof Polanský, Říčany u Brna; Zuzka Vacinová, Pardubice; Filip Stejskal, Telnice; Jan Herák, Mořice.
Výherci RO 8/16
Výhra 1 000,-Kč: Zdeněk Hampl, Třebechovice.
Dvě výhry po 500,-Kč: Jindřiška Slezáková, Krnov; Irena Poupová, Písek.
Patnáct výher po 200,-Kč: Jiří Pavlovský, Kroměříž; Helena Pojerová, Praha; Zdeňka Malinovská, Havířov; Alena Řeháková, Pardubice; Květoslava Horáčková, Postřelmov; Anna Báťková, Karviná; Jiří Martínek, Praha; Ludmila Němcová, Jaroměřice; Břetislav Rada, Frýdek – Místek; Marie Kobelková, Kuřim; Marta Sodomková, Jílemnice; Antonín Kopecký, Zlaté Hory; Eva Charvátová, Nezamyslice; Věra Sinkulová, Prostějov; Alena Slováková, Příbor.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,-Kč: Nikol Hlavatá, Karlovy Vary; Radek Drábek, Přerov; Jana Berková, Nová Role; Martina Vránková, Domažlice; Jaroslav Doležal, Třebíč; Gabriela Lacinová, Havlíčkův Brod; Monika Gazdíková, Sedlnce, Radka Bláhová, Most; Eliška Benetinová, Slušovice; Natálie Greinerová, Třinec
Výherci RO 7
Výhra 1 000,- Kč: Milada Tomášková, Vysoké Mýto.
Dvě výhry po 500,- Kč: Alena Křenovská, Náchod; René Svárovský, Velehrad.
Patnáct výher po 200,- Kč: Věra Rusnáková, Praha; Marie Heblíková, Pardubice; Jaroslav Hadrava, Praha; Miloslav Vaněček, Pacov; Marta Mundoková, Most; Jana Jiráková, Sokolov; Helena Rejzková, Provodov; Jaroslava Hřebačková, Lužice; Marta Štolfová, Kojetín; Karel Nezval, Boskovice; Marie Šimková, Vsetín; Leona Temjaková, Plzeň; Věra Schestagová, Skalná; Ivo Halečka, Boskovice; Jiří Morávek, Litvínov.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,- Kč: Erik Gabor, Cheb; Tereza Otáhalová, Kostníky; Lukáš Bínek, Prachatice; Vendula Vránková, Horšice; Nikol Hrabovská, Hukovice; Lenka Heráková, Mořice; Monika Gazdíková, Sedlnce; Jakub Hlaváček, Šternberk; Valinka Knopová, Hradec Králové; Svatava Širůčková, Boskovice.
Výherci RO 6
Výhra 1 000,-Kč: Lenka Staňková, Šumperk.
Dvě výhry po 500,-Kč: Anna Pátková, Přerov; Zdeňka Škarpová, Kroměříž.
Patnáct výher po 200,-Kč: Lenka Roubalíková, Lipová-Lázně; Jan Janeba, Zlín; Dana Kuchtíčková, Drnovice; Zdenka Ostruzsková, Český Těšín; Rudolf Elgr, Brno; Jiří Boček, Praha; Hana Tomášová, Radvanice; Jana Soukalová, Lysá nad Labem; Gabriela Domalewská, Rakovník; Jana Stýblová, Brandýs nad Labem; Yvonna Perlíková, Praha; Libuše Martínková, Opava; Drahuše Rulíšková, Ruda nad Moravou; Anna Valentová, Plzeň; Emilie Žákovská, Brno.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,-Kč: Jiří Malmel, Mníšek pod Brdy; Kristýna Veselá, Orlová-Lutyně; Ondřej Joch, Kladno; Petr Janáč, Přerov; Daniela Jančurová, Frenštát pod Radhoštěm; Natálka Zajíčková, Uherský Brod; Barbora Kubánková, Mikulov; Jakub Vávra, Luže; Nikola Roženková, Bukovec; Adam Tomeček, Čelákovice.
Výherci RO 5/16
Výhra 1 000,-Kč: Milada Gerhardová, Hranice.
Dvě výhry po 500,-Kč: Milada Mavropulosová, Slezské Rudoltice; Vladislav Průša, Úpice.
Patnáct výher po 200,-Kč: Monika Sklenářová, Řevnice; Hana Kubínová, Dvůr Králové; Eliška Rutkovská, Turnov; Hana Tomášová, Radvanice; Eva Ondrová, Havířov; Stanislav Bukovec, Hlučín; Miloslava Zikešová, Trutnov; Jarmila Zatloukalová, Uherský Brod; Josefa Vrábková, Strakonice; Marie Šimková, Vsetín; Alois Horáček, Hanušovice; Hedvika Petřeková, Hať; Alena Procházková, Chodov u Kar. Varů; Jana Štáfková, Kadaň; Jitka Vránková, Horšice.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,-Kč: Natálka Zajíčková, Uherský Brod; Jindřich Čermák, Čermná nad Orlicí; Ondřej Havlíček, Lanškroun; Aneta Tůmová, Havířov; Karel Kučera, Vamberk; Kateřina Čelikovská, Žatec; Eva Morávková, Zlín; Vilém Dengler, Ústí nad Labem; Sára Grafová, Krnov; Julie Šumberová, Mokrá.
4/2016
Výhra 1 000,- Kč: Simona Valchařová, Nový Jičín.
Dvě výhry po 500,- Kč: Vladislav Franc, Opočno; Zdeněk Hampl, Třebechovice.
Patnáct výher po 200,- Kč: Hedvika Jarošová, Darkovice; Věra Nečasová, Litvínov; František Došlý, Domažlice; Vendula Špalková, Mariánské Lázně; Květuše Kecová, Žamberk; Zdenka Krišková, Ostrava; Jiřina Zbořilová, Kájov; Marie Kolková, Jindřichov; Věra Brhelová, Uničov; Iva Valentovičová, Vamberk; Jana Hladíková, Písek; Vlasta Strejcová, Nýřany; Anna Němcová, Mokrosuky; Hana Lukešová, Praha; Marie Jiránková, Nemněnice.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,- Kč: David Staněk, Šumperk; Miluše Hrubcová, Příbram; Anička Vaňková, Mariánské Lázně; Kristýna Konečná, Rokytnice; Michaela Abrahámová, Louny; Zuzana Koutná, Bukovany; Lucie Suchá, Valašské Meziříčí; Martin Havel, Mařatice; Natálka Zajíčková, Uherský Brod; Jiří Hedinger, Horní Bludovice.
3/2016
Výhra 1 000,- Kč: Stanislav Starý, Ostrava.
Dvě výhry po 500,- Kč: Iva Peciarová, Pardubice; Jan Pinc, Praha.
Patnáct výher po 200,- Kč: Ludmila Brabcová, Kolín; Milan Strejček, Jaroměř; Martin Veselý, Orlová; Marta Machýčková, Hodonín; Jarmila Fischerová, Praha; Petr Moravec, Ostrava; Olga Malúšková, Mariánské Lázně; Lenka Matějková, Tábor; Ludmila Klimková, Kostelec u Kyjova; Miroslava Tomková, Znojmo; Marta Richterová, Mladoňov; Ilona Šaldová, Rakovník; Marie Machálková, Jeseník; Věra Rampulová, Ostrava; Světluše Černá, Kolín.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,- Kč: Jaroslav Doležal, Třebíč; Petr Charvát, Vrchoslavice; Gabriela Kratochvílová, Plumlov; Julie Šumberová, Horákov; Iva Holá, Ústí nad Labem; Marcela Martišková, Petrov nad Desnou; Anetka Králová, Sušice; Petra Temjaková, Plzeň; Martin Zimák, Holešov; Miroslav Michálek, Meziboří u Litvínova.
2/2016
Výhra 1 000,- Kč: Marie Světlíková, Moravské Bránice.
Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Schestagová, Lipová; Libuše Chramostová, Neštěmice.
Patnáct výher po 200,- Kč: Marie Francová, Opočno; Helena Rejzková, Provodov; Vladislav Suchanek, Havířov; Anna Kabátová, Lhenice; Alena Bočková, Chrášťany; Marie Jiránková, Holýšov; Antonie Řičicová, Vnorovy; Zdeňka Starinská, Poběžovice; Božena Vlčková, Libina; Josefa Vrábková, Strakonice; Miloš Bínek, Prachatice; Hana Tvrdíková, Poříčí nad Sázavou; Liběna Hrubá, Hořepník; Alena Procházková, Chodov u Kar. Varů; Alena Jenčková, Šumperk.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,- Kč: Miroslav Hrdlička, Nový Křenov; Hanka Bláhová, Uherský Brod; Monika Gazdíková, Sedlnice; Vašík Vaněk, Velká Hleďsebe; Lucie Kulová, Ostrava; Jakub Schneider, Patřín; Nikola Mrkvicová, Velké Němčice; Soňa Chovanečková, Frýdlant nad Ostravicí; Klára Šešulková, Brno; Jindřich Čermák, Čermná nad Orlicí.
1/2016
Výhra 1 000,-Kč: Hana Tvrdíková, Poříčí nad Sázavou.
Dvě výhry po 500,-Kč: Alena Zítková, Mochtín; Věra Brhelová, Uničov.
Patnáct výher po 200,-Kč: Roman Ticháček, Praha; Veronika Koutná, Bukovany; Jana Strnadová, Šumperk; Vlastimil Glos, Frýdlant; Zdeňka Starinská, Poběžovice; Marie Jiránková, Nemněnice; Hana Lukešová, Praha; Jindřiška Staňková, Praha; Zdenka Jiroutová, Louny; Marie Ondruchová, Horní Bečva; Simona Janáčová, Přerov; Miloslav Harabiš, Český Těšín; Zdenka Krišková, Ostrava; Miluše Široká, Tábor; Vlastimil Majer, Soběšovice.
Dětská stránka:
Deset výher po 100,-Kč: Filip Šmerha, Radim; Aneta Tůmová, Havířov; Lukáš Čapka, Uničov; Tereza Sklenářová, Topolná; Petruška Zmeková, Brno; Kateřina Klementová, Milín; Aneta Francová, Ledce; Natálie Olivíková, Nový Jičín; Petřík Tomášek, Vysoké Mýto; Eliška Benetinová, Dešná.
Kniha švédských křížovek
Výherci KŠK 4/2016
Výhra 2 000,- Kč: Eliška Rutkovská, Turnov.
Výhra 1 000,- Kč: Josef Hladík, Albrechtice.
Dvě výhry po 500,- Kč: Eduard Plocek, Zlín; Miroslav Kučera, Litomyšl.
Deset výher po 200,- Kč: Jarmila Jakubcová, Bohumín; Karola Bradová, Klabava; Alena Huščavová, Troubsko; Eva Rozsypalová, Nižbor; Helena Žváčková, Prostějov; Martin Meliš, Roztoky u Prahy; Jiří Augustýnek, Ostrava; Jan Prášek, Dolní Město; Ludmila Klimková, Kostelec; Blanka Krpcová, Trávník.
Výherci KŠK 3/2016
Výhra 2 000,- Kč: Jan Kadidlo, Letonice.
Výhra 1 000,- Kč: Mgr. Ludmila Kubelková, Nový Bydžov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Eva Papová, Ústí nad Labem; Helena Jašková, Hněvošice.
Deset výher po 200,- Kč: Marie Mrázková, Litvínov; Růžena Kutláková, Břidličná; Jan Jakubec, Břeclav; Božena Borovanská, Nové Hrady; Jan Komorný, Moravská Třebová; Milan Srnec, Březina; Matilda Valová, Hodonín; Miroslav Mareš, Vrchotovy Janovice; Vinko Šída, Přišovice; Mojmír Demel, Albrechtičky.
Výherci KŠK 2/2016
Výhra 2 000,- Kč: Radka Janejová, Praha.
Výhra 1 000,- Kč: Alena Žaludová, Cheb.
Dvě výhry po 500,- Kč: Bohumil Zelinka, Bílina; Rudolf Kolář, Bruntál.
Deset výher po 200,- Kč: Pavla Poledníková, Plasy; Helena Kratochvílová, Hořice; Ludmila Kratochvílová, Veselí nad Moravou; Božena Urbanová, Havířov; Milan Ambrož, Staré Buky; Jan Prokop, Karviná; Františka Kramolišová, Prostřední Bečva; Iveta Dostálová, Náklo; Lenka Matějková, Tábor; Karel Matula, Třanovice.
1/2016
Výhra 2 000,- Kč: Miroslav Herink, Praha.
Výhra 1 000,- Kč: Petr Mifkovič, Kopřivnice.
Dvě výhry po 500,- Kč: Dana Palátová, Otrokovice; Jiřina Balková, Zubčice.
Deset výher po 200,- Kč: Igor Toman, Dubňany; Jana Přibylová, Jezernice; Jiří Kubus, Ostrava; Dana Nešpůrková, Pohořelice; Camilla Uhlířová, Chomutov; Petr Prokůpek, Plzeň; Jozef Olejar, Český Těšín; Věra Jílková, Jaroměřice; Věra Sedláčková, Nová Paka; Pavel Šmidral, Praha.
Luštění pro kluky a holky
Výherci LKH 5/2016
Tablet: Vítek Valášek, Úvaly. - Mobilní telefon: Lenka Bradová, Klabava. - Robot: Marek Semerák, Nové Město nad Metují. - Kočár s koněm: Viktorka Petrová, Mohelnice. - Hokej: Vojta Hanák, Ostrava. - panenka: Veronika Jelínková, Benešov. - Autobus: Jan Bušek, Střevač. - Palácový psík: Natálie Homoky, Kravaře. - Stavebnice Hasiči: Filip Fréhar, Rýmařov. - Diář kreativní: Lucie Dytrychová, Bystřice pod Hostýnem. - Pletací sada: Pavlína Šudomová, Bělá nad Svitavou. - Vojáci: Tomáš Sviták, Česká Lípa. - Společenská hra: Šárka Kalábková, Ratíškovice; Matěj Štěpánek, Orel.
Výherci LKH 4/2016
Tablet: sestry Dolečkovy, Lanškroun. - Mobilní telefon: Ladislav Seidl, Meziměstí. - Panenka: Sabina Jašková, Skřipov; Veronika Čapková, Olomouc. - Lední hokej: Vlastimil Pazák, Nové Město nad Metují. - Pohádková stavebnice: Kristýna Janečková, Zlín. - Taška STAR WARS: David Žáček, Velešín. - Kuchyňka: Adéla Ladrová, Poděbrady. - Sada na hraní s podložkou: Miroslav Kristín, Brumov-Bylnice. - Chodící robot: František Janda, Křemže. - Pokladna: Jana Turečková, Bohumín. - Stavebnice auto: Radim Bláha, Uherské Hradiště. - Společenská hra: Zuzana Dvořáková, Malšice; Barbora Bartoníčková, Jičín.
Výherci LKH 3/2016
Tablet: Ondřej Havlíček, Lanškroun. - Mobilní telefon: Lukáš Malaník, Zlín. - Mixér: Nikola Marková, Praha. - Panenka Frozen: Kateřina Krejčová, Tábor. - Lego Army: Jakub Jašek, okres Opava. - Lego postava: Jakub Stanka, Nový Jičín. - Robot: Ladislav Jelínek, Benešov. - Společenská hra Scotland Yard: Ladislav Zachara, Vnorovy. - Společenská hra Rummikub: Lucie Dytrychová, Bystřice pod Hostýnem. - Mimino – Barbora Pilařová, Chrudim. - Lego Fairyland – Nikol Musiolková, Frýdek – Místek. - Obrázky k vymalování - Amálie Mrázková.
Výherci 2/2016
Tablet: Vojtěch Lechermayer, Chrast. - Mobilní telefon: Valentýna Vašková, Frýdek-Místek. - Panenka: Markéta Trávníčková, Frýdek-Místek; Klára Trmotová, Dlažov. - Fotbal: Slávek Stuchlík, Vodňany. - Robot: Jan Bušek, Střevač; Jan Mikeš, Rakovník. - Sporák se světlem: Monika Prouzová, Batňovice. - Mimino: Kristýna Šťovíčková, Praha. - Stavebnice Hasiči: Kryštof Kostelecký, Brno. - Krativní obrázky: Tereza Šmahajová, Ostrava. - Společenská hra: Lukáš Stanka, Nový Jičín; Kateřina Houšková, Rokycany.
1/2016
Tablet: Barbora Dandová, Příbram. - Mobilní telefon: Míša Hrabalová, Česká Lípa. - Billiard: Vítek Drda, Vodochody. - Planety: Vojta Hanák, Ostrava. - Panenka: Miluška Děcká, Prostřední Bečva. - Myčka: Tereza Partschová, Brandýs nad Labem. - Auto na volnoběh: Michal Kamlar, Valašská Bystřice. - Kuchyňka: Adriana Klíčová, Jihlava. - Autíčko: Matěj Štěpánek, Slatiňany. - Transformers: František Janda, Křemže. - Taška na vybarvení: Karolína Malá, Praha. - Miminko: Terezka Chaloupková, Velešín. - Stavebnice: Věra Mikulicsová, Soběslav. - SEVA: Dan Kalábek, Ratíškovice. - Batůžek: Jakub Vlk, Lhotka nad Bečvou. - Společenská hra: sourozenci Horákovi, Frýdlant nad Ostravicí.
Malý luštitel
Výherci ML 5/2016
Tablet: Nikola Sedláčková, Kunratice. - Mobilní telefon: Jakub Švrčina, Frýdek-Místek. - Domeček pro panenky: Petra Beránková, Mšené-Lázně. - Fotbal: Vojtěch Zielina, Třinec. - Kuchyňský robot: Karolína Hlavatá, Karlovy Vary. - Panenka: Tarja Tomčíková, Kučerov. - Robot: Tomáš Sviták, Česká Lípa. - Česací hlava: Zdeňka Kalašová, Bechyně. - Stavebnice: Štěpán Šťastný, Jirkov; Radim Blaha, Uherské Hradiště; Tomáš Kamerger, Vracov. - Policejní stanice: Matěj Procházka, Liberec. - Obrázky k vymalování: Vendula Gambasová, Břežany. - Kuchyňka: Leona Skokánková, Praha. - Společenská hra: sourozenci Kalábkovi, Ratíškovice; Tereza Šmahajová, Ostrava.
Výherci ML 4/2016
Tablet: Lenka Ševčíková, Rudná. - Mobilní telefon: Matouš Keder, Olomouc. - Auto Robot: Vojtěch Lechermayer, Chrast. - Panenka: Anička Dohnalová, Slatinice; Vendula Gambasová, Břežany. - Auto: Jakub Lýsek, Mosty u Jablunkova. - Kuchyňský robot: Jitka Lakatová, Týnec u Břeclavě. - Fotbal: Martin Schmidt, Vracov. - Myčka: Eliška Trněná, Blatnice. - Stavebnice Piráti: Jan Mikeš, Rakovník. - Stavebnice Hasiči: Filip Foltys, Holice. - Kreativní diář: Martina Mikitová, Horní Město. - Soubor her: Antonín Bartůněk, Pardubice. - Společenská hra: Jitka Kupsová, Ústrašice.
Výherce SMS soutěže:
Mobilní telefon vyhrává: Kateřina Turková, Třinec.
Výherci 3/2016
Tablet: Aneta Ďuračková, Nový Poddvorov. - Mobilní telefon: Jan Bušek, Střevač. - Panenka: Natálie Homoky, Kravaře; Nela Kuráňová, Jablůnka. - Lední hokej: Lukáš Malaník, Zlín. - Kuchyňka: Eva Mokrá, Znojmo. - Městečko: Vlastimil Kupsa, Bechyně. - Vysavač: Matilda Kraft, Kolín. - Autorobot: Jakub Jašek, Skřipov. - Stavebnice: Andrejka Čoupová, Tištín; Stanislav Keder, Opava; Patrik Štofej, Brno. - Společenská hra: Anna Kratochvílová, Křenovice; Vojtěch Lechermayer, Chrast.
Výherci našeho Putování za tajemstvím pošťákovy brašny:
Tablet: Šárka Hliněnská, Brno. - Mobilní telefon: Kristýna Juvenxová, Havířov. - Společenská hra: Eliška Kurucová, Mohelnice; Marie Zvárová, Liberec; Vanesa Pučoková, Orlová; Matyáš Zatloukal, Kojetín; Nikol Machátová, Žďár nad Sázavou.
Výherci 2/2016
Tablet: Tereza Dýrová, Rájec-Jestřebí. - Mobilní telefon: Jakub Stanka, Nový Jičín. - Česací hlava: Markéta Trávníčková, Frýdek-Místek. - Fotbal: Jan Šimek, Brno. - Robot: Tomáš Vondrovic, Plzeň. - Sporák se světlem: Simona Davidová, Studénka. - Taška Star Wars: Filip Šimkovič, Pitín. - Planety: Karel Mahdal, Přeštice. - Kreativní obrázky: Alexandra Bačová, Teplice nad Metují. - Stavebnice hasiči: Vojtěch Koudela, Rouchovany. - Panenka: Anežka Kuchařová, Lutín; Anežka Němcová, Havlíčkův Brod. - Stavebnice: Matěj Procházka, Liberec. - Společenská hra: sourozenci Pospíchalovi, Třebíč.
1/2016
Tablet: Anežka Němcová, Havlíčkův Brod. - Mobilní telefon: Pavel Horák, Šumperk. - Panenka: Lenka Krajzová, Odolena Voda. - Stavebnice Piráti: Prokop Dytrych, Bystřice pod Hostýnem. - Stavebnice Hasiči: Jan Soukup, Litomyšl. - Keybord: Jana Turečková, Nový Bohumín. - Garáž: Martin Vojta, Brno. - Kuchyňka: Hana Kolofíková, Slavkov u Brna. - Archeofun: Antonín Bartůněk, Pardubice. - Stavebnice: Ondra Cieslar, Bystřice nad Olší. - Mozaika: Markéta Jurásková, Mohelnice. - Nádobíčko: Marie Morysová, Frýdek-Místek. - Společenská hra: Tereza Partschová, Praha; sourozenci Wagnerovi, Písek.
Napínavé osmisměrky
Výherci NO 5/2016
Výhra 2 000,- Kč: Dagmar Janů, Braňany.
Výhra 1 000,- Kč: Aleš Kohoutek, Hvožďany.
Dvě výhry po 500,- Kč: Jozef Cako, Milín; Miroslava Tomková, Znojmo.
Deset výher po 200,- Kč: Květuše Grygarová, Ostrava; Miloš Bínek, Prachatice; Danuše Petřeková, Zašová; Marie Jašíčková, Olomouc; Libuše Vávrová, Vodňany; Ludmila Perclová, Praha; Jarmila Hobzová, Brno; Zdeněk Tesař, Zlín; Klaudius Lasica, Studienka; Petr Moravec, Ostrava.
Výherci NO 4/16
Výhra 2 000,-Kč: Alena Řeháková, Pardubice.
Výhra 1 000,-Kč: Eliška Gruntová, Hranice.
Dvě výhry po 500,-Kč: Dobruška Stoklasová, Ostrava; Věra Kotoučová, Ústí nad Labem.
Deset výher po 200,-Kč: Danuše Petřeková, Zašová; Nataša Zwettlerová, Krupka; Stanislav Krampera, Louny; Zdeňka Opravilová, Týn nad Bečvou; Eva Micháleková, Drahovce; Alena Křenovská, Náchod; Eva Michálková, Meziboří u Litvínova; Alena Bočková, Chrášťany; Anna Kabátová, Lhenice; Petra Karásková, Nýřany.
Výherci NO 3/2016
Výhra 2 000,-Kč: Marie Filipová, Velké Meziříčí.
Výhra 1 000,-Kč: Ludmila Klimková, Kostelec.
Dvě výhry po 500,-Kč: Dana Bogová, Gbely; Marie Severová, Třeboň.
Deset výher po 200,-Kč: Oldřich Hanus, Vratimov; Jiřina Gottwaldová, Brno; Jitka Nováková, Dětřichov; Mgr. Marie Netoličková, Tištín; Jiřina Vodenková, Praha; Marie Tutterová, Lišov; Hana Valaškovčáková, Brno; Hana Levinská, Ostrava; Petr Siuda, Karviná; Jiřina Honzová, Hošťálková.
Výherci NO 2/16
Výhra 2 000,-Kč: Marie Lukešová, Velké Příklepy.
Výhra 1 000,-Kč: Anna Baťková, Karviná.
Dvě výhry po 500,-Kč: Jaroslava Štysová, Žatec; Luboš Peciar, Pardubice.
Deset výher po 200,-Kč: Jan Plaček, Znojmo; Libuše Šnajdrová, Cheb; Dana Hermanová, Praha; Hana Lukešová, Praha; Vladislav Švesták, Sokoleč; Božena Kurková, Kunvald; Jarmila Hobzová, Brno; Lenka Egrešiová, Litoměřice; Květuše Grygarová, Ostrava; Emília Václaviková, Žilina.
1/2016
Výhra 2 000,-Kč: Magdalena Průšová, Praha.
Výhra 1 000,-Kč: Lukáš Hajný, Ostrov nad Ohří.
Dvě výhry po 500,-Kč: Marie Žemličková, Světlá nad Sázavou; Hana Valaškovčáková, Brno.
Deset výher po 200,-Kč: Janina Boudová, Nýřany; Milena Soukupová, Zlín; Hana Levinská, Ostrava; Pavla Fialová, Soběslav; Oldřich Trejbal, Plzeň; Ivona Slabá, Týn nad Vltavou; Milan Strejček, Jaroměř; Vladimíra Chromíková, Vlčice; Sylvie Seidlerová, Ostrava; Katarína Mačková, Kysucké Nové Mesto.
Osmisměrky čtvero roční období
Výherci OČRO 3/2016
Výhra 2 000,- Kč: Josef Vaškových, Napajedla;
Výhra 1 000,- Kč: Eva Michálková, Meziboří.
Dvě výhry po 500,- Kč: Hana Tomášová, Radvanice; Jiřina Šmerhová, Radim.
Deset výher po 200,- Kč: Šárka Šrámková, Plzeň; Eva Šemberová, Liberec; Alena Jenčková, Šumperk; Marie Řeháková, Baška; Marie Vyvlečková, Uherský Brod; Marie Roháčová, Budišov nad Budišovkou; Ivana Těšitelová, Kolín; Alena Davidová, Studénka; Mária Brenkusová, Praha; Marta Klepsová, Plzeň.
Výherci 2/2016
Výhra 2 000,- Kč: Marie Řeháková, Baška.
Výhra 1 000,- Kč: Hanka Janurová, Vodice.
Dvě výhry po 500,- Kč: Marta Stránská, Sedlčany; Libuše Hnátková, Mladá Boleslav.
Deset výher po 200,- Kč: Dagmar Janů, Braňany; Marie Kapečková, Nová Role; Věra Sodomková, Pustá Kamenice; Marie Jiránková, Holýšov; Jana Kopcová, Orlová; Marcela Galíčková, Prostějov; Emilie Kindlová, Vsetín; Marie Havlíčková, Ivančice; Marie Světlíková, Moravské Bránice; Marie Šimková, Vsetín.
1/2016
Výhra 2 000,- Kč: Marcela Kubizňaková, Vítkov.
Výhra 1 000,- Kč: Vlasta Kubánková, Mikulov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Bočková, Brno; Milada Šilerová, Brno.
Deset výher po 200,- Kč: Miloslava Fišerová, Nová Paka; Marie Šmahelová, Višňové; Zdeněk Švelb, Ostrava; Eva Michálková, Meziboří u Litvínova; Věra Horčičková, Trutnov; Marie Světlíková, Moravské Bránice; Vladislav Švesták, Sokoleč; Alena Koldová, Prostějov; Libuše Musílková, Praha; Radomír Drahoš, Valdice.
Rodinné výherní SUDOKU
RSU 6/16 výherci
Výhra 2 000,- Kč: Vladimír Krajzinger, Olomouc.
Výhra 1 000,- Kč: Helena Palkovičová, Lednické Rovné.
Dvě výhry po 500,- Kč: Věra Vonášková, Lnáře; Jana Sýkorová, Kremnice.
Pět výher po 200,- Kč: Iva Landová, Kravaře; Stanislav Starý, Ostrava; Věra Faustmanová, Vladislav; Eva Tesařová, Lučenec; Květuše Kožuszníková, Dolní Lutyně.
Výherci RSU 5/2016
Výhra 2 000,- Kč: Narcis Faltýnová, Teplice.
Výhra 1 000,- Kč: Jana Navrátová, Telč.
Dvě výhry po 500,- Kč: Helena Belanová, Kovarce; Helena Kubásaková, Žilina.
Pět výher po 200,- Kč: Eva Vodvárková, Prosetín; Eva Tesařová, Lučenec;
Ján Kuruc, Vojčice; Jiřina Krausová, Praha; Marta Jetelová, Kaznějov.
RSU 4/16 výherci
Výhra 2 000,- Kč: Vlasta Fryšová, Orlová.
Výhra 1 000,- Kč: Oľga Ščelinová, Kysucký Lieskovec.
Dvě výhry po 500,- Kč: Narcis Foltýnová, Teplice. Elena Maťová, Nitra.
Pět výher po 200,- Kč: Iveta Šifrová, Poprad; Peter Koršňák, Bratislava;
Miloš Petrů, Trutnov; Jiří Štenberk, Údlice; Barbora Vargovčíková, Křižany.
Výherci RSU 3/2016
Výhra 2 000,- Kč: Ďurajková Mária, Bytča.
Výhra 1 000,- Kč: Pálková Marie, Nové Město nad Metují.
Výhra 500,- Kč: Polomová Anna, Horné Srnie; Staníček David, Staňkov.
Výhra 200,- Kč: Doležalová Katarína, Košice; Ondroušek František, Vyškov;
Lkeisová Marta, Zvolen; Friaková Helena, Uherské Hradiště;
Poledníková Pavla, Plasy.
RSU 2/16 výherci
Výhra 2 000,- Kč: Eva Tesařová, Lučenec.
Výhra 1 000,- Kč: Jaroslava Víchová, Choceň.
Dvě výhry po 500,- Kč: Josef Malík, Velké Kunětice; Milan Kanis, Trnava.
Pět výher po 200,- Kč:Elena Maťová, Nitra; Stanislava Palánová, Jihlava;
Eva Vodvárková, Prosetín; Hana Mikulecká, Lanškroun; Pavla Pospíšilová, Bedihošť.
1/2016
Výhra 2 000,- Kč: Terezia Kišová, Košice. Výhra 1 000,- Kč: Marta Jetelová, Kaznějov. Dvě výhery po 500,- Kč: Jan Pochylý, Dětmarovice; Tomáš Maťo, Nitra.Pět výher po 200,- Kč: Martin Prošek, Komárov; Marie Pálková, Nové Město nad Metují; Miroslava Holadová, Praha; Josef Klocháň, Mošovice; Zdenka Malotová, Zlín.
Velká kniha křížovek speciál
1/2016
Výhra 5 000,-Kč: Václava Fojtová, Soběslav.
Výhra 3 000,-Kč: Marie Jelínková, Cheb.
Výhra 2 000,-Kč: Šárka Krtičková, Náchod.
Výhra 1 000,-Kč: Zbyněk Shrbený, Olomouc.
Dvě výhry po 500,-Kč: Karla Hruboňová, Nový Jičín; Pavla Novosádová, Mařatice.
Dvacet výher po 200,-Kč: Michaela Goišová, Mikulov; Jaroslav Lacina, Havlíčkův Brod; Libuše Heliasová, Brušperk; Josef Maruš, Zdice; Mirka Dašková, Staré Město; Josef Ševčák, Zlín; Ludmila Magrlová, Vávrovice; Růžena Michálková, Lanškroun; Milada Běťáková, Praha; Karel Lepka, Brno; Lenka Petrásková, Ostrava; Matilda Valová, Hodonín; Ivan Plhal, Nové Město nad Metují; Hana Sobková, Chvalčov; Stanislav Starý, Ostrava; Zdeňka Kumstátová, Ostrov; Karel Procházka, Volary; Miloslav Šašek, Teplice; Miroslav Kubrt, Neratovice; Alena Hoffmanová, Martiněves.
Velká kniha osmisměrek speciál
1/2016
Výhra 5 000,-Kč: Martin Kořihek, Frýdek-Místek.
Výhra 3 000,-Kč: Josef Škorec, Květná.
Výhra 2 000,-Kč: Eva Petruňová, Šumperk.
Výhra 1 000,-Kč: Jaromíra Horáková, Prostějov.
Dvě výhry po 500,-Kč: Astrid Procházková, Havířov; Bohuslava Schneiderová, Kopřivnice.
Dvacet výher po 200,-Kč: Růžena Šturalová, Vidče; Anežka Janečková, Bystřice pod Hostýnem; Karolína Oprstěná, Frenštát pod Radhoštěm; Helena Šimoníková, Skrbeň; Jana Sedlaříková, Brno; Jana Fílová, Svatý Mikuláš; Marie Nálevková, Miletín; Jaroslava Krátká, Hostouň u H. Týna; Marie Jiránková, Nemněnice; Olga Málková, Třebechovice; Ladislav Matějec, Turnov; Věra Pazderová, Uničov; Marika Tarabová, Louny; Lenka Petrásková, Ostrava; Jana Babáková, Děčín; Marie Ševčíková, Velké Opatovice; Iva Hrdinová, Česká Třebová; Blanka Jehličková, Janovice; Květa Vlčková, Černožice; Jánoš Štefan, Rotava.
Velká kniha pro malé luštitele speciál
1/2016
Tablet: Sabina Jašková, Skřipov. - Mobilní telefon: Lukáš Michalík, Ostrava. - MP4: Roman Kopečný, Zlín. - Postýlka: Anna Černá, Praha. - Kuličková dráha: Ibrahim Hazaa, Vyškov. - Robot: Jan Mikeš, Rakovník. - Taška na vybarvení: Tereza Čepková, Olomouc. - Archeofun: David Mikuláček, Lipov. - Vysavač: Magdalena Průšová, Praha. - Vláček: Milan Jíra, Raspenava. - Stavebnice: Adinka Kodýtková, Praha; Alžběta Hubáčková, Lužice. - Tramvaj: Matěj Karas, Chotoviny. - Bagr: Michal Kamlar, Valašská Bystřice. - Taška: Pavel Truneček, Blansko. - SEVA: Radim Blaha, Uherské Hradiště. - Společenská hra: Gabriela Domalewská, Rakovník, Veronika Tribulová, Litoměřice.
Výherní SUDOKU
SU 6/16 výherci
Výhra 2 000,- Kč: František Vaněk, Nedašov.
Výhra 1 000,- Kč: Mária Ďurajková, Bytča.
Dvě výhry po 500,- Kč: Marián Koreň, Štítnik; Vlasta Soběslavská, Rychnov u Jablonce.
Pět výher po 200,- Kč: František Pataki, Košice; Jiří Havrda, Benešov u Semil;
Miroslav Skalský, Libštát; Ján Lošák, Stará Turá; Zdeňka Bokrová, Chodov u Karl. Varů.
Výherci SDK 5/2016
Výhra 2 000,- Kč: Mária Nebúrková, Havířov.
Výhra 1 000,- Kč: Pavel Beránek, Dolní Lutyně.
Dvě výhry po 500,- Kč: Anna Kolesárová, Michalovce; Jan Pochylý, Dětmarovice.
Pět výher po 200,- Kč: Karin Prypoňová, Šamorín; Beáta Kubáňová, Třinec; Naděžda Zatloukalová, Jesenec; Viliam Swan, Malacky; Pavel Vidlář, Přerov.
Výherci SU 4/16
Výhra 2 000,- Kč: Rudolf Růžička, Hostinné.
Výhra 1 000,- Kč: Stanislav Peslar, Kuřim.
Dvě výhry po 500,- Kč: Dionýzia Vojtková, Ka,enica nad Cirochou; Věra Faustmanová, Vladislav.
Pět výher po 200,- Kč: Ludmila Helešicová, Moravská nová Ves;
Lenka Pešková, Brno; Anna Žihlová, Jeneč; Jiřina Urbánková, Vlachovo Březí;
Terézia Malá, Handlová
Výherci SU 3/16
Výhra 2 000,- Kč: Kraus Aleš, Nová Paka.
Výhra 1 000,- Kč: Machálková Blanka, Hradec Králové.
Výhra 500,- Kč: Očkajová Anna, Nitra; Klocháň Jozef, Mošovce.
Výhra 200,- Kč: Götthaus Josef, Prachatice; Miliňovská Jitka, Bystřec; Sláviková Alena, Nová Dubnica; Kramár Jozef, V. Kapušany; Ing. Hanusek Vladimír, Bratislava.
SU 2/16 výherci
Výhra 2 000,- Kč: Narcis Foltýnová, Teplice.
Výhra 1 000,- Kč: Jarmila Bouchalová, Prostějov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Valerie Gútová, Holíč; Josef Kramár, Veľké Kapušany.
Pět výher po 200,- Kč: František Sysel, Močenok; Miroslava Holadová, Klánovice; Terezia Štefancov, Modra; Petr Tkadlec, Šumperk; Věra Rampulová, Ostrava.
1/2016
Výhra 2 000,- Kč: Stanislava Sýkorová, České Budějovice.
Výhra 1 000,- Kč: Dana Vohradská, Komárov.
Dvě výhry po 500,- Kč: Michaela Maťová, Nitra; Beáta Hmelárová, Košice;
Pět výher po 200 ,- Kč: Ján Kramár, Lokca; Miloslav Šimeček, Cheb; Elena Haláková, Brezno; Alena Garaničová, Stará Ľubovňa; Jiřina Krausová, Praha.